تاثیر تولبار الکسا در رتبه دهی سایتReviewed by مهدی نیکخو on Aug 5Rating: 5.0تاثیر تولبار الکسا در رتبه دهی سایت سایت الکسا یک سامانه دقیق و پیشرفته برای رتبه دهی وب‌سایت‌ها است تخصص آن در اندازه‌گیری رتبه وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها ازنظر ترافیک آن‌ها است.

سلام و درودی دیگر امروز می‌خواهم به معرفی افزونه‌ی بسیار کاربردی رتبه دهی الکسا بپردازم اول از هر موردی بهتر است یک بررسی در مورد الکسا و نوع رتبهدهی‌اش بررسی کنیم و در آخر لینک‌های دانلود برای شما دوستان قرار داده‌ام.

 

افزونه تولبار رتبه الکسا

افزونه تولبار الکسا

 سایت الکسا یک سامانه دقیق و پیشرفته برای رتبه دهی وب‌سایت‌ها است تخصص آن در اندازه‌گیری رتبه وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها ازنظر ترافیک آن‌ها است. رتبه الکسا ، رتبه‌ای است که با محاسبه ترافیک ورودی یک وب‌سایت صورت می‌گیرد و ازآنجایی‌که معمولاً سایتی با ترافیک بالا به‌عنوان یک سایت محبوب محسوب می‌شود ، اغلب صاحبان وب‌سایت و وبلاگ‌ها به دنبال افزایش بازدید خود هستند. و اکثراً با استفاده از ابزار و روش‌های مختلف سعی در افزایش بازدید خود هستند. با نصب تولبار الکسا بدون اینکه به سایت الکسا مراجعه کنید و وقت و ترافیکتان به هدر برود می‌توانید مشخصات و رتبه یک وب‌سایت را ببینید. همچنین داشتن این تولبار بر روی مرورگرتان و بازدید از وب‌سایت موردنظرتان ، رتبه آن وب‌سایت را بیشتر بهبود پیدا می‌کند.

ما همچنین لینک‌های دانلود افزونه ها برای دو مرورگر محبوب موزیلا و کروم را برای شما قرار دادیم میتوانید از پایین دانلود کنید.

دانلود افزونه نمایش رتبه‌دهی الکسا در مرورگر

برای دانلود تولبار الکسا برای مرورگر کروم کلیک‌کنید.فایرفاکس

 Appicns-Simplified-App-Appicns-Chrome فایرفاکس برای دانلود تولبار الکسا برای مرورگر فایرفاکس کلیک‌کنید. 

منبع : مهرآموز