تبلیغات

اوکس‌تیم یک رسانه آنلاین تخصصی در حوزه‌ی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ همچون SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر)، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و سایر فعالیت های تخصصی مرتبط است.

از آنجا که مطالب اوکس‌تیم جایگاه های بسیار مناسبی در صفحه اول گوگل دارند، روزانه تعداد بسیاری بازدیدکننده که به دنبال نیاز خود جستجو می‌کنند وارد وب‌سایت اوکس‌تیم می شوند.

مخاطب های هدفمخاطبان ما چه افرادی هستند؟

مخاطبان ما عموما افراد متخصص، در حال یادگیری و علاقمند به حوزه بازاریابی دیجیتال هستند. و از آن جا که تولید محتوای مفید و حرفه ای اولویت ما در اوکس تیم است، مخاطبان ما نیز علاقمند بوده و نرخ تعامل (Engagement Rate) بالایی دارند. از اینرو تبلیغات در اوکس تیم می تواند برای شما نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بالایی را به همراه داشته باشد.

پس اگر به دنبال تبلیغات هدفمند برای جامعه هدف مخاطب متخصصین و علاقمندان به بازاریابی دیجیتال را دارید، اوکس تیم رسانه ای جامع و مناسب برای شماست.

 

شرایط پذیرش تبلیغات در اوکس‌تیم چیست؟

۱- اوکس‌تیم یک رسانه تخصصی و با مخاطبین حرفه ای است. از اینرو از پذیرفتن تبلیغات نامرتبط معذوریم. حوزه کاری و هدف تبلیغ شما لازم است با سلیقه مخاطبین ما سازگار باشد.

۲- محتوای تبلیغات شما (عکس، بنر، ویدیو و متن) باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

۳- اخلاق حرفه‌ای باید در نگارش و تدوین تبلیغات شما رعایت شده باشد.

 

انواع تبلیغات در اوکس‌تیم :

ریپورتاژ آگهیرپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی (یا Advertorial) مقاله ای تبلیغاتی است که در میان پست های دیگر اوکس‌تیم، به طور دائمی منتشر می شود. هدف از رپورتاژ معمولا معرفی محصولات و خدمات جدید، بازگویی داستان یک برند، جذب مخاطب به وب‌سایت و یا تبلیغات مستقیم است. همچنین انتشار رپورتاژ آگهی به دلیل استفاده از لینک های فالو (Follow) تاثیر غیرقابل انکاری در بهبود رتبه وبسایت شما از نظر سئو (SEO) دارد.

متن رپورتاژ آگهی توسط خود شما تدوین شده و اوکس‌تیم تنها آن را ویرایش و از نظر محتوا بهینه سازی می‌کند.

نکته: اما اگر مایل باشید که متن محتوا توسط تیم ما آماده شود، این کار با هزینه اضافی امکان پذیر است.

نکته ۲: در هر مقاله مجاز به استفاده از ۳ عکس، ۲ لینک و ۱ ویدیو هستید. برای هر رپورتاژ یک عکس با اندازه ۴۰۸*۶۱۵ به عنوان تصویر شاخص نیاز دارید و تصاویر دیگر مقاله شما باید دارای عرض یا طول حداقل ۵۵۰ پیکسل و حداکثر ۹۰۰ پیکسل باشند.

نمونه های رپورتاژ آگهی منتشر شده در اوکس تیم را می توانید در این لینک مشاهده کنید.

همین حالا سفارش دهید ۰۹۱۲۹۱۵۹۷۸۲

 

مرور و بررسی

نقد و بررسی تخصصی یا مرور (Review)

از آن‌جا که جامعه مخاطب رسانه اوکس‌تیم تخصصی است، بررسی یا مرور وبسایت، اپلیکیشن، یا سرویس شما می تواند تاثیر مناسبی بر مخاطبین شما بگذارد؛ این نوع تبلیغات نیز در واقع یکی از انواع رپورتاژ محسوب می شود.

در مرور فقط گشت و گذاری در وبسایت یا اپلیکیشن شما می کنیم و شما را به مخاطبان معرفی می کنیم، اما در نقد و بررسی، از زاویه های گوناگون شما را به چالش می کشیم و نقاط قوت و ضعف شما را نیز بیان می کنیم.

توجه: نقد و بررسی و مرور می تواند متنی یا ویدیویی می‌باشد.

برای سفارش تماس بگیرید ۰۹۱۲۹۱۵۹۷۸۲

 

تبلیغات اسپانسری

تبلیغات اسپانسری محتوا

رسانه اوکس تیم به عنوان یک بستر تولید و انتشار معتبر دارای جایگاه مناسب و بازدید قابل توجهی از مخاطبان است، مقالات وب‌سایت، محتوای شبکه های اجتماعی و ویدیو های تلویزیون اوکس‌تیم می توانند رسانه مورد نظر و انحصاری شما باشند.

برای رزرو اسپانسری محتوا تماس بگیرید. ۰۹۱۲۹۱۵۹۷۸۲